İçeriğe geç

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Firmamız sizlere asansörlü nakliyat alanında başarılı profesyonel bir ekip ile Teknolojik şartlara uygun mobil asansör sistemleri ile güvenli ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Hızlı nüfus artışı ile beraber, kentlerde yeşil alanların korunması anlayışı ile beraber yeni imar alanlarının açılması noktasında belli kısıtlamalara gidildi.
Bununla beraber şehirlerde “Dikey kentleşme modeli” yaygınlaştı.


2000’li yılların başından itibaren çok katlı bina sayısı günden güne artmaya başladı.
İmar alanlarının kısıtlılığı beraberinde bina metre kare alanında özellikle merdiven boşluğu alanının daraltmasını da beraberinde getirdi.

Binalardaki merdiven boşluğundaki daralmalar, bu evlere yerleşmek veya ev değiştirmek için eşyalarını başka nakliye firmaları ile başka yerlere taşımak isteyenler için sıkıntı teşkil ediyordu

Bu ve benzeri binalardaki evlerin taşımacılığını yapan nakliye firmaları merdiven boşluklarında yeterli alan olmadığı için taşıma esnasında eşyalara istemeden zarar verebiliyordu.

Bu durumda ev ev sahipleri ve nakliye firmaları arasında sürekli sorunlar ve taşıma esnasında eşyalardaki kırık ve çiziklerden dolayı davalar açılmasının önünü açıyordu

Müşteri memnuniyetsizliğine son verecek ve daha güvenli taşımacılık yapmak isteyen firmalar bu duruma çözüm oluşturmak adına binaların Dış yüzeyi‘nde kurulan Mobil Asansörler aracılığı ile bu sorunun üstesinden gelmeye başladılar, ilk yıllarda kısmi karadüzen olan bu sistem sonrasında araçların dorselerine monte edilen yaklaşık 2,5 ton ağırlığındaki yükü taşıma kapasitesine ulaşan gelişmiş yeni düzenekler haline geldi.

Özel İzmir Nakliyat olarak bizlerde siz değerli müşterilerimize son sistemlerle donatılmış mobil asansörlerle hizmet vermekteyiz.

Sizlerde %100 Güvenli ve Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız size bir Telefon kadar yakınız..

asansorlutasimacilik h - Asansörlü Nakliyat
Asansorlu tasimacilik 2 h - Asansörlü Nakliyat
Asansorlu tasimacilikk 5 - Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yurtdışı Taşımacılık Kore yaşam Mavi Gizem Uluslararası Kargo Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı ALP Kargo Lojistik