İçeriğe geç

Hakkımızda

hakkimizda 1 h - Hakkımızda

Misyonumuz

Özel İzmir Nakliyat olarak çalışkan deneyimli ve profesyonel kadromuz ile İzmir ve ilçeleri başta olmak üzere ülkenin dört bir köşesine uzun yıllardır profesyonel Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Asansör kiralama ve Eşya paketleme alanında hizmetler vermekteyiz..

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyeti ve talepleri doğrultusunda yaşadığımız çağın yenilikleri ile beraber her geçen gün firmamızın sektörel çalışma ağını genişletmekteyiz.

hakkimizda2 h - Hakkımızda

Hizmet alanlarımız

neve webdesign GB 03 - Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılıkta yıllara dayanan tecrübemiz ile Eşyalarınızı hijyenik şartlara uygun paketleme ve asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

neve webdesign GB 03 - Hakkımızda

Şehirler Arası Nakliyat

Eşyalarınızı Türkiyenin her noktasına zamanında, hızlı ve güvenli bir şekilde kusursuz bir şekilde taşıma hizmeti vermekteyiz.

neve webdesign GB 03 - Hakkımızda

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve Büro malzeme ve ekipmanlarınızı tonaj ve ebatına uygun bir şekilde ambajlama işlemi yaptıktan sonra güvenle yeni adresinize taşıyoruz.

Yurtdışı Taşımacılık Kore yaşam Mavi Gizem Uluslararası Kargo Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı ALP Kargo Lojistik