İçeriğe geç

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmeti

Özel ve Kurumsal Ofis Taşımacılığında başta İzmir ve ilçeleri olmak üzere, Türkiye’nin 81 iline Dünya lojistik konseptine uygun bir şekilde Uygun fiyatlara Sigortalı ve Güvenli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Ofisiniz başka bir yere taşıyacaksanız Bu zahmetli süreci sizin için sıradan bir durum haline getirebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bizimle İletişime geçmek ve Telefonda yetkili arkadaşımızın “Ofisin olduğu mevkii’yi bulunduğu katı, gideceği adresi ve yeni adresinizin bulunduğu kat ve benzeri soruları cevapladıktan sonra tarafımızdan Ofis adresinize gönderilen Expertiz arkadaşı ofisinizde ağırlayıp kendisine inceleme yapma olanağı sunmanızdır.

Expertiz arkadaşın yapacağı incelemelerin hemen akabinde size en uygun şartlarda fiyatlandırma yapılacaktır. (Expertiz incelemesi ücretsizdir)

Ofis Taşıma süreci

  • Exspertiz arkadaşımızın yaptığı incelemenin akabinde size sunulan fiyatlandırma noktasında mutabık kalındığı takdirde sizinle “Sigortalı taşımacılık sözleşmesi” yapılır.
  • Belirlenen gün ve saatte Ofisinize montaj ve paketleme elemanlarımız yönlendirilir ve Büro malzemelerininizin mümkün ise sökülme işlemi yapılır, Dosya ve evraklarınız güvenli bir şekilde muhtevatına uygun bir şekilde paketlenir.
  • Paketeme ve söküm işlemleri bitmeye yakın binanızın önüne Asansörlü taşımacılık ekipmanları kurulur ve devamında eşyalarınız aracımıza güvenle yerleştirilir.
  • Yükleme işlemi sona erdikten sonra aracımız yeni Ofis adresinize doğru güvenle yola çıkar.
  • Araç belirtilen adresinize ulaşmadan 30 dakika öncesinde, Yeni adresinizde asansör sistemleri kurulur ve aracımız ulaşınca ivedilikle eşyalarınız montaj ekipleri tarafından yeni Ofisinize yerleştirilir.
  • Yerleştirme işlemi bittikten sonra Ekip liderimiz size gerekli yerleşimi takdim eder.

Sizde bu keyifli süreci bizimle yaşamak isterseniz bir Telefon kadar size yakınız.

ofis tasima h - Ofis Taşımacılığı
guvenli paketleme h - Ofis Taşımacılığı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yurtdışı Taşımacılık Kore yaşam Mavi Gizem Uluslararası Kargo Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı ALP Kargo Lojistik