İçeriğe geç

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat hizmeti

Şehirlerarası Nakliyat firmamız Ev ve Ofis Eşyalarınızı Türkiye’nin faklı bir şehrine taşımak istediğinizde, Şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren firmamız Eşyalarınızı belirtmiş olduğunuz adrese sigortalı, zamanında ve güvenle ulaştırılmasını sağlar.

Şehir içi Evden eve ve Şehirlerası Ev ve Ofis eşya taşımacılığı yapan Firmamız talepleriniz doğrultusunda tüm eşyalarınızı muhtevatına uygun bir şekilde paketler ve %100 Güvenli bir şekilde işinde deneyimli profesyonel ekipler ile sigortalı bir şekilde taşıma hizmeti vermektedir.

Sizde Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, İlk yapmanız gereken bizimle İletişime geçmek ve Telefonda yetkili arkadaşımıza “Evinizin veya Ofisin olduğu mevkii’yi bulunduğu katı, gideceği adresi ve yeni adresinizin bulunduğu kat ve benzeri soruları cevapladıktan sonra
tarafımıza belirtmiş olduğunuz adresinize gönderilen Expertiz arkadaşı ağırlayıp kendisine inceleme yapma olanağı sunmanızdır.

Expertiz arkadaşın yapacağı incelemelerin hemen akabinde size en uygun şartlarda fiyatlandırma yapılacaktır. (Expertiz incelemesi ücretsizdir)

Ev veya Ofis Eşyalarınızın Taşıma süreci

  • Exspertiz arkadaşımızın yaptığı incelemenin akabinde size sunulan fiyatlandırma noktasında mutabık kalındığı takdirde sizinle “Sigortalı taşımacılık sözleşmesi” yapılır.
  • Belirlenen gün ve saatte adresinize montaj ve paketleme elemanlarımız yönlendirilir ve Eşyalarınız sökülüp güvenli bir şekilde muhtevatına uygun bir şekilde paketlenir.
  • Paketeme ve söküm işlemleri bitmeye yakın binanızın önüne Asansörlü taşımacılık ekipmanları kurulur ve devamında eşyalarınız aracımıza güvenle yerleştirilir.
  • Yükleme işlemi sona erdikten sonra aracımız yeni adresinize doğru güvenle yola çıkar.
  • Araç belirtilen adresinize ulaşmadan 30 dakika öncesinde, Yeni adresinizde asansör sistemleri kurulur ve aracımız ulaşınca ivedilikle eşyalarınız montaj ekipleri tarafından yeni ev veya ofisinize yerleştirilir.
  • Yerleştirme işlemi bittikten sonra Ekip liderimiz size gerekli yerleşimi takdim eder.

Sizde bu keyifli süreci bizimle yaşamak isterseniz bir Telefon kadar size yakınız.

paketleme 3 h - Şehirlerarası Nakliyat
paketleme 1 h - Şehirlerarası Nakliyat
ofis tasima h - Şehirlerarası Nakliyat
guvenli paketleme h - Şehirlerarası Nakliyat
asansorlutasimacilik h - Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat
Şehirlerarası Nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yurtdışı Taşımacılık Kore yaşam Mavi Gizem Uluslararası Kargo Global Secure Cargo Service | GSCS I Uluslararası Kargo Taşımacılığı ALP Kargo Lojistik